Hakkımızda

ORENDA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, Bilgi Teknolojileri Altyapıları ve Bulut Teknolojileri entegrasyonu konularında müşterilerine değer katan, fark yaratan ve onlara faaliyet gösterdikleri alanlarda rekabet avantajı sağlamayı hedefleyen bir teknoloji çözüm ortağı olarak kurulmuştur.

Ağırlıklı olarak bilişim güvenliği, sanallaştırma, network, veri depolama ve veri yedekleme çözümleri sunmaktadır. Ayrıca danışmanlık ve projelendirme, bakım ve destek, sistem kurulum entegrasyonu, network kurulum konfigürasyonu alanlarında hizmet vermektedir.

Müşteri bazında özelleştirilmiş, geri dönüşümü yüksek ve ölçülebilir Bilgi Teknolojileri Çözümlerini hassasiyetle inşa etmekte, Alanında uzman ve nitelikli çalışanları ile doğru ve gerekli teknoloji çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Birlikte çalıştığımız her kurumun, Uluslararası ve Türkiye IT pazarında kabul görmüş lider markalarla, ister Bulut üzerinden ister kendi yapılarında ve şirketlerine özel bir biçimde kurgulanmış olarak çalışabilecekleri yapıları, hassasiyetle inşa ediyoruz.

 

Vizyonumuz

Bilişim sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi, yeni ve yenilikçi bir yaklaşımla fakat; güvenilirlik, sevgi ve en doğru çözümleri sunma ilkelerinden ödün vermeden, paylaşıyoruz.


Misyonumuz

Bilgi Teknolojileri alanında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, ve takım ruhuna destek vererek bunu işine yansıtan, tercih edilen bir teknoloji iş ortağı olmak.